Mariages

Uroczystość weselna to szczególna i wyjątkowa okazja w życiu każdego, kto zdecydował się na wypowiedzenie  sakramentalnego „TAK”. Szanując tak dostojną i wzniosłą chwilę dokładamy wszelkich starań, aby wspólnie spędzony wieczór Pary Młodej z Najbliższymi w hoteliku Atelier przebiegał w atmosferze szczęścia, respect, beaucoup de plaisir et une expérience inoubliable. Indywidualny sposób określania menu, fachowe porady Konsultanta Ślubnego oraz wsparcie Właścicielki obdarzonej szczególnym wyczuciem estetyki wystroju i dekoracji a także pomoc w wyborze zespołu muzycznego, kamerzysty, wystroju sali , kwiaciarni  czy cukierni  oraz zaangażowanie personelu pozwolą, abyście Państwo byli nader zadowoleni z organizacji tak ważnej Uroczystości w naszej restauracji. Przyjęcia weselne odbywają się na dwóch poziomach. Poziom górny to wspólny Stół Weselny dla Pary Młodej oraz Gości, mieszczący faire 120 personnes oraz dwa przestronne tarasy. Natomiast poziom dolny traktowany jest jako Sala Taneczna. Obydwie sale są w pełni klimatyzowane. Do dyspozycji gości pozostaje także przestronny, monitorowany bezpłatny parking.

Uroczystości Weselne organizowane są już od 136,00 zł od osoby. Na życzenie Pary Młodej organizujemy „Poprawiny” w cenie od 35zł od osoby. Para Młoda otrzymuje od Hoteliku apartament gratis, za dodatkową opłatą można wypożyczyć samochód marki Jaguar w kolorze bordo wraz z dekoracją.

Natomiast gościom hotelowym oferujemy 34 miejsca noclegowe w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także całą oprawą wesela, w tym organizowaniem wieczorów panieńskich i kawalerskich. W podjęciu decyzji dotyczącej zorganizowania przyjęcia weselnego w progach Hoteliku Atelier pomoże Państwu degustacja menu weselnego w cenie od 30,00 faire 42,00 zł.

W celu ustalenia szczegółów oraz konkretnej oferty menu, contact personnel ou par téléphone au numéro de téléphone:

RÉCEPTION: 89715 51 15

Chef de cuisine: Wojciech Lukasiak téléphone. 609107 389


Dysponujemy również Salą Bordową, w której organizujemy kameralne przyjęcia weselne faire 30 personnes, Communion, FÊTE À L'OCCASION DU BAPTÊME, Urodziny, Imieniny, Rocznice Ślubów, obiady pożegnalne (stypy) lub inne uroczystości rodzinne.