Wesela

Uroczystość weselna to szczególna i wyjątkowa okazja w życiu każdego, kto zdecydował się na wypowiedzenie  sakramentalnego „TAK”. Szanując tak dostojną i wzniosłą chwilę dokładamy wszelkich starań, aby wspólnie spędzony wieczór Pary Młodej z Najbliższymi w hoteliku Atelier przebiegał w atmosferze szczęścia, szacunku, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Indywidualny sposób określania menu, a także pomoc w wyborze zespołu muzycznego, kamerzysty, wystroju sali , kwiaciarni  czy cukierni  oraz zaangażowanie personelu pozwolą, abyście Państwo byli nader zadowoleni z organizacji tak ważnej Uroczystości w naszej restauracji. Przyjęcia weselne odbywają się na dwóch poziomach. Poziom górny to wspólny Stół Weselny dla Pary Młodej oraz Gości, mieszczący do 120 osób oraz dwa przestronne tarasy. Natomiast poziom dolny traktowany jest jako Sala Taneczna. Obydwie sale są w pełni klimatyzowane. Do dyspozycji gości pozostaje także przestronny, monitorowany bezpłatny parking.

Uroczystości Weselne organizowane są już od 150,00 zł od osoby. Na życzenie Pary Młodej organizujemy „Poprawiny” w cenie od 55zł od osoby.

Para Młoda otrzymuje od Hoteliku apartament gratis.

Natomiast gościom hotelowym oferujemy 34 miejsca noclegowe w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także całą oprawą wesela, w tym organizowaniem wieczorów panieńskich i kawalerskich. W podjęciu decyzji dotyczącej zorganizowania przyjęcia weselnego w progach Hoteliku Atelier pomoże Państwu degustacja menu weselnego w cenie od 40,00 do 50,00 zł.

W celu ustalenia szczegółów oraz konkretnej oferty menu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerami telefonów:

Recepcja: 89 715 51 15

Szef Kuchni: Wojciech Łukasiak tel. 609 107 389


Dysponujemy również Salą Bordową, w której organizujemy kameralne przyjęcia weselne do 30 osób, Komunie, Chrzciny, Urodziny, Imieniny, Rocznice Ślubów, obiady pożegnalne (stypy) lub inne uroczystości rodzinne.